Pamiętasz ten odcinek „Miodowych Lat”, gdzie bogaty biznesmen obiecujący doskonały interes okazuje się być oszustem w drogim garniturze? Nie pochwalam oszustów – ale każdy musi przyznać, że czasami trzeba wyglądać na biznesmena by być skutecznym biznesmenem. Czasami trzeba nosić drogie marynarki, koszule damskie czy biżuterię by robić wrażenie profesjonalnej businesswoman – musisz do tego przekonać także siebie. Więc trzeba być na bieżąco z najnowszymi plotkami dotyczącymi mody. Przeglądaj magazyny modowe rozważając osobiste upodobania.

woman-659354_1920Wiele moich przyjaciółek, które chcą nosić drogie ubrania, robią to z dumą – mają teraz ubrania, których nikt inny nie byłby w stanie kupić. W przeciwieństwie do nas biedaków, bogaci mogą sobie pozwolić na zakup ekstrawaganckiego stroju tylko na jedną noc, aby zobaczyć jak to będzie wyglądać. Jednakże, jeśli możesz być pewna siebie na tyle, aby móc wytrzymać krytykę, możesz zacząć rozbudowywać swoją garderobę, wybierając eleganckie koszule damskie. Zasada jest taka – zachowuj się jak bogaczka, a staniesz się bogaczką. Możesz łatwo zainwestować w kilka drogich elementów garderoby – elegancki dodatek doda klasy do każdego stroju. Możesz łatwo wpłynąć na ludzi dzięki eleganckiemu naszyjnikowi lub jedwabnym koszulom damskim! Tak długo, jak reszta stroju wygląda przyzwoicie, większość ludzi będzie koncentrować się na tym eleganckim elemencie stroju.

Zamiast inwestować w wiele ekskluzywnych ciuchów, możesz ograniczyć kupowanie drogich ciuchów, zamiast tego kup jedną czy dwie dobre koszule damskie czy inną odzież, oszczędź pieniądze na dopasowanie ubrań. Jeśli kupione w sklepie ubrania nie pasują do twojego ciała – nic dziwnego, one mają pasować do przeciętnego klienta. Zabierz je do krawcowej, która zmieni zwykłe ciuchy ze sklepu w dopasowane do twego ciała koszule damskie. Kolejną przyjemną sztuczką dostosowanie ciuchu pret-a-porter jest zastąpienie gotowych guzików własnymi – co wyróżni cię z tłumu.

Wreszcie, można spróbować nosić podróbki – jeśli kupujesz na aliekspress, być może wiesz, że tam łatwo znaleźć podróbki robione przez ludzi, którzy robią markowe rzeczy — ale brak im etykiet marki i są znacznie tańsze.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s