Czy spędzasz całe godziny dziennie marząc o eleganckich ciuchach, których nie masz raczej możliwości kupić? Mogę spędzać godziny na przeglądaniu sklepów gdzie sprzedawana jest tania odzież, czytaniu blogów modowych, czytaniu Vogue i Cosmo. Ale w rzeczywistości muszę pamiętać, że nowoczesna markowa odzież jest czymś, na co nie będę sobie na to pozwolić. Raczej jest to coś, co zobaczę na ekranach lub na stronach błyszczących czasopism. Jestem trochę za leniwa by chodzić po sklepach i przeglądać nic nie kupując, ale przeglądanie stron internetowych jest tym samym, prawda? Lizanie cukierków przez szybę…

tania odzieżCóż, czasami można pozwolić sobie na drogie stroje jeśli odłożysz trochę grosza! Tania odzież nie musi być niskiej jakości. Zakupy online to świetny sposób na rozpoczęcie działania. Badaj witryny, użyj takich urządzeń, jak porównywarki lub podobne aplikacje. Są też miejsca, które polują na okazje tylko dla ciebie – powiadamiają cię o najnowszych ofertach internetowych. Możesz subskrybować biuletyny i alerty sprzedaży. Niektórzy nawet mają specjalne ustawienia – uczą się o twoich ulubionych projektantach i rozmiarach, a także poszukują specjalnych ofert tylko dla ciebie!

Pamiętaj, że moda istnieje po to, aby sprzedać ci ubrania, których nie potrzebujesz. Niektóre trendy szybko przechodzą, inne zostaną tu na stałe. Wybierz te, które są ponadczasowymi klasykami – trzymaj się jakości, nie ilości. Zbuduj szafę z niezbędnych elementów – czarne spodnie, biała koszula, sukienka wieczorowa. Utwórz bazę swojej szafy. Eleganckie ciuchy będą dobrze współpracować z innymi ubraniami, jeśli są dobrej jakością.

Nie kupuj rzeczy pod wpływem impulsu, bez względu na to jak tanie one są. Ile razy wróciłaś do domu z nową parą spodni i zastanawiałaś się, dlaczego ją kupiłaś? Ja po prostu zabieram pieniądze z bankomatu przed wielką podróżą na zakupy, aby trzymać się budżetu. Jeśli kupujesz w internecie, wyznacz sobie cel i budżet. Oprócz szukania w internecie, możesz rozważyć sklepy online lub zakup hurtowej odzieży. Istnieje wielu hurtowników i innych możliwości zaoszczędzenia pieniędzy.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s