Kocham zwierzęce wzory. Myślę, że to świetny sposób na wyrażenie osobistego stylu, niezależnie od tego, czy dotyczą one twoich ubrań jak sukienki damskie, różnych akcesoriów, jak buty czy chusty, czy nawet innych osobistych przedmiotów, jak kosmetyczka, pościel czy tapicerka samochodowa! Takie zwierzęce nadruki i wzory mogą być bardzo żywe, można je łatwo zauważyć, więc nie należy przeciążać wizualnie ludzi, którzy na ciebie patrzą. Musisz mieć pewną strategię podczas korzystania z tych wzorów – bądź umiarkowaną i nie mieszaj zbyt wielu wzorców. Najlepiej będzie, jeśli rozpoczniesz od budowy szafy z jednym silnym elementem ze zwierzęcym nadrukiem.

beautiful-1434845_1920Myślę, że wzór lamparciego futra może być bardzo sexy. Nie lubię futra, ale robię wyjątek, żeby „dobić” stare. A możesz nadać styl futrzanego ciucha bez okrucieństwa, po prostu z odpowiednim nadrukiem! Sukienki damskie z takim nadrukiem były bardzo popularna na początku 20. wieku i stały się synonimem seksualnej drapieżności. Możesz kupić bluzkę, czapkę, parę rękawiczek, spódnicę lub parę legginsów… w zasadzie każdy ciuch może być dziś w lamparcie cętki. Najbardziej charakterystycznymi akcesoriami, które będą stanowić silny akcent twojego stroju, są według mnie buty, chusty i torebki.

Cętki geparda są podobny do lamparta, ale wzór jest prostszy. Futro geparda mają proste ciemne plamy, lamparty mają plamkę ciemniejszego futra pośrodku cętki. Wzór geparda również może znaleźć się na wszystkim, od torebek po sukienki damskie. Jest nieco łatwiejszy do wyprodukowania, więc przedmioty z nadrukiem we wzór geparda mogą być nieco tańsze. Ocelot ma również bardzo podobny wzór na futrze, ale plamy wydają się być dłuższe, wyciągnięte. Oceloty są czasami nazywane karłowatymi lampartami, a więc ten wzór ma również brązową plamę pośrodku.

Ale na pewno nie pomylisz wzoru zebry z gepardem lub ocelotem. Te klasyczne, czarno-białe paski pojawiły się na ciuchach już w latach siedemdziesiątych. Często spotykamy go na sukienkach lub garniturach, na przykład nie widzę wielu koszul z wzorem zebry. I mówiąc o pasach, innym popularnym zwierzęcym wzorem jest pomarańczowy i czarny tygrys. Wolę wyglądać jak tygrysica, ponieważ te ciepłe barwy pasują do mojej cery i sprawiają, że jestem bardziej niebezpieczna. Sukienki damskie w tygrysie pasy są bardzo seksowne. Zebry nie są wystarczająco prowokujące dla mnie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s