Satyna jest świetna – i każda fanka mody, którą znam, zgadza się. Satyna na ogół wygląda jak jedwab, ale jest znacznie tańsza. Jednym z aspektów bluzek satynowych, które kocham, jest to, że klasyczne wzory są praktycznie rzecz biorąc, wieczne. Można nosić koszulki damskie z dowolnego rodzaju spódnicą lub spodniami i zawsze wyglądać elegancko. Jest to szczególnie prawdą w odniesieniu do różnego rodzaju matowych koszulek damskich i spodni wyjściowych, które mają być noszone wieczorem.

Ale można również zauważyć, że istnieją inne projekty, które są dostosowane do różnych kształtów ciała. Podobnie jak inne koszulki damskie, bluzki satynowe, które mają długie kroje, rozciągające się poniżej pasa aż do ud, będą optycznie przedłużać twoje ciało. Takie koszulki damskie potrafią całkiem zmienić ważne cechy twojego wyglądu!

koszulki damskieNic dziwnego, że te miękkie bluzki satynowe mogą być łączone z wieloma różnymi kurtkami, żakietami czy blezerami rozszerzając tym samym możliwości twojej garderoby. Wiele kobiet popełnia klasyczny błąd, uważając, że ponieważ bluzka jest wykonana z satyny, to trzeba znaleźć odpowiedni żakiet z satyny. Może to się sprawdzić, jeśli masz zamiar uczestniczyć w oficjalnej okazji, na przykład na weselu lub pogrzebie. Ale warto pamiętać, że skóra często tworzy ciekawy kontrast z satynowymi koszulkami damskimi. Aby ostatecznie dopracować wygląd, nałóż buty ze skóry lub ładne wysokie buty, które dobrze pasują do stylu i koloru kurtki, którą wybrałaś do noszenia.

Te miękkie jedwabiste satynowe koszulki damskie mogą być także elegancko ulepszone przy pomocy akcesoriów jak, na przykład noszone tuż pod biustem lub w pasie. W rzeczywistości można nosić bluzeczki z pasem lub bez. Co sprawia, że są one idealne do tej szybkiej zmiany, można łatwo przejść od codziennego ubrania w biurze do czegoś, co jest idealne na przyjęcie koktajlowe. Co więcej, istnieje wiele różnych rodzajów pasów, które można nosić z bluzką z satyną. Może być to pas wykonany z tej samej satyny, może być to pas ze skóry lub winylu, który kontrastował będzie z kolorem satyny. Akcesoria mogą być bardzo silnym narzędziem.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s